BEZPIECZEŃSTWO
BEZ KOMPROMISÓW

Wybór miejsca przechowywania danych warunkuje to, jak funkcjonować będzie firmowa infrastruktura IT, aplikacje i systemy.

W Beyond.pl udostępniamy przestrzeń technologiczną dla takich usług jak kolokacja, chmura obliczeniowa czy infrastruktura dedykowana.

Data Center 2 jest “fault tolerant”, czyli w pełni odporne na awarie – pojedyncze błędy nie mają wpływu na działanie serwerowni.

Data Center 2 Beyond.pl to pierwsze centrum danych w Europie Środkowo-Wschodniej z certyfikatem Rated 4 wg ANSI/TIA-942 potwierdzającym najwyższy standard bezpieczeństwa przechowywanych danych.

ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO NA KAŻDYM POZIOMIE


Kompleksowe bezpieczeństwo danych zależy od wielu czynników. Podstawą jest jednak zawsze stabilna infrastruktura IT. Razem z partnerami stworzyliśmy edukacyjny cykl wideo, który pomoże Ci zadbać o każdy element systemu bezpieczeństwa zasobów.

70%

menedżerów bezpieczeństwa za swój priorytet wskazuje zapewnienie ciągłości działania

43%

firm nie posiada spójnej strategii działań w obszarze bezpieczeństwa IT

62%

działów biznesowych w przedsiębiorstwach nie ma świadomości zagrożeń utraty danych

81%

użytkowników końcowych nie przestrzega zasad bezpieczeństwa

Źródło : Raport “Security Trends 2015”

POZNAJ NASZE MOŻLIWOŚCI

W Data Center 2 stworzyliśmy trasę edukacyjną, która pozwala naszym obecnym i przyszłym Klientom oraz Partnerom przekonać się, jak działa centrum przetwarzania danych z najwyższym standardem bezpieczeństwa. Przyjdź i przekonaj się, ile możemy dla Ciebie zrobić!

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ